Středoafrická republika

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Středoafrická republika

Nemovitosti na prodej ve Středoafrické republice

Středoafrická republika je státem střední Afriky. Jeho hlavním městem je Bangui. Středoafrická republika hraničí se severem s Čadem, se Súdánem a jižním Súdánem, na jihu s Demokratickou republikou Kongo a Konžskou republikou a na západě s Kamerunem; je to vnitrozemský stát.

Středoafrická republika se vyznačuje velkou ekonomickou nestabilitou způsobenou politickou nestabilitou a humanitární krizí. Většina obyvatel Středoafrické republiky je vysídlena nebo vyhledává útočiště v sousedních zemích.

Nemovitosti k prodeji ve Střední republice nejsou místním obyvatelům přístupné, protože důvodem nízkých příjmů je větší pravděpodobnost, že budou hledat pronajaté ubytování, než aby je koupily.

Příčinou ekonomických a politických problémů, ale i problémů, finanční instituce a zejména banky se rozhodly stabilizovat v Bangui, hlavním městě země. Takže je velmi obtížné najít nemovitosti k prodeji ve Středoafrické republice.

Bimbo je druhé největší město ve Středoafrické republice a nachází se v jihozápadní části země. Bimbo je dobrým příkladem života ve městě a jeho přeplněné trhy jsou lákadlem pro turisty. Populace Bimbo se za posledních deset let zdvojnásobila a klima je hlučné a chaotické. Zde je jednodušší najít nemovitost k prodeji.

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 27865

Prodat Jiné (Pozemky), Středoafrická republika, Bangui, Bangui, tallet al asafir

35,593,292.11CZK
Prodat
Jiné (Pozemky)

3280 m²
3280sqm úžasné pozemky na prodej v ajaltoun-24km 1 'z dálnice 3' od centra ajaltoun 30/75 zónování vhodné pro: 1-build 3 rezidenčních projektů k...
Cod. 27301

Prodat Třípokojový, Středoafrická republika, Bangui, Bangui, bangui center

Reserved negotiation
Prodat
Třípokojový

85 m²
Vynikající byt na prodej
Mapa, vývoj cen a statistiky
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB